You can find feedback about our products on nabiegówkach.pl
The link is HERE

Opinia na temat środków do smarowania łodzi wioślarskich firmy IKA SPORT.

Na Igrzyskach Olimpijskich w Rio wszystkie trzy osady kobiece prowadzone przez Marcina Witkowskiego i moją osobę stosowały środki smarujące firmy IKA SPORT. Dwie osady zdobyły odpowiednio złoty medal(W2x) i brązowy medal(W4x), a trzecia osada była X. Jako trenerzy pozytywnie oceniamy środki oferowana przez Państwa firmę. Z trzech rodzajów dostarczonych preparatów używaliśmy głównie jeden z nich o najbardziej stałej konsystencji. Nie stosowaliśmy środków polerujących innych firm, które oferują producenci łodzi na regatach. Wybraliśmy Państwa preparaty. Po bardzo udanych IO w Rio można jednoznacznie stwierdzić, że ściganie się na najwyższym poziomie na świecie wymaga stosowania preparatów oferowanych m.in przez firmę IKA SPORT. W naszej opinii oferowane przez Was smary były pomocne w osiąganiu wyników sportowych w sezonie 2016, zapewniały szybkie odprowadzanie wody z powierzchni łodzi wioślarskiej. Dzięki smarom do łodzi nie przyczepiają się osady oraz lepiej można sobie radzić pływając w słonej wodzie i smarując całą powierzchnię łodzi w celu ochrony przed słoną wodą.

Dziękujemy za współpracę!

Trener PZTW Michał Kozłowski

Opinia Trenera Kadry Narodowej Kanadyjek – Pana Mariusza Szałkowskiego

W startach Kadry Narodowej kanadyjkarek w sezonie 2016 wykorzystywaliśmy do przygotowania łodzi smary firmy IKA. Nasza czołowa zawodniczka Dorota Borowska w tym sezonie zdobyła złoty medal na III Pucharze Świata w Montemor, brązowy medal Mistrzostw Europy, 5 miejsce na Mistrzostwach Świata w Mińsku i zawsze łódka przygotowana była przy wykorzystaniu smarów firmy IKA. Osobiście przygotowuję łodzie do startu swoich zawodniczek i bardzo wysoko oceniam smary IKA które zdecydowanie poprawiają ślizg łodzi po wodzie. Łatwa aplikacja i niespotykana gładkość powierzchni ewidentnie pozwala stwierdzić iż jest to najlepszy środek jaki kiedykolwiek stosowałem. W sezonie 2017 chciałbym również stosować smary IKA.

Dziękuję bardzo za pomoc w osiągnięciu dobrych wyników w 2016 r

Mariusz Szałkowski

Opinia Pana Tomasza Stefańskiego – Klub Sportowy „Baza Mrągowo”

Witam.

W kilku słowach zrecenzuję temat. Myślę, że coś w tym jest i zdecydowanie „nie przeszkadza” a pokusiłbym się o stwierdzenie, że pomaga.

W sezonie 2016 nawiązaliśmy współpracę z firmą IKA Sport.

Mieliśmy przyjemność testować produkty, które mogą być używane nie tylko zimą ale i w sportach letnich- żeglarstwo i windsurfing olimpijski.

Produkty testowaliśmy wśród zawodników Klubu Sportowego „Baza Mrągowo” w klasach RSX- deska olimpijska oraz w dwuosobowej młodzieżowej klasie międzynarodowej L’Equipe.

Oczywiście wcześniej próbowaliśmy stosować różnego rodzaju preparaty, które z mniejszym lub większym skutkiem miały wpływać na zmniejszenie tarcia o wodę jednocześnie zwiększając prędkość i szybsze wprowadzenie deski czy łódki w „ślizg”.

Sezon zakończyliśmy we wrześniu zdobywając kilka medali imprez głównych:

Klasa windsurfingowa RSX:

  • Złoty medal- Młodzieżowe Mistrzostwa Polski- Kobiet
  • Złoty Medal- Akademickie Mistrzostwa Polski- Kobiet
  • Brązowy medal- Młodzieżowe Długodystansowe Mistrzostwa Polski- Kobiet
  • Srebrny medal- Mistrzostwa Świata- klasa Techno Plus- Kobiet
  • Brązowy medal- Mistrzostwa Polski Juniorów- Kobiet

Klasa L’Equipe:

  • Złoty medal- Mistrzostwa Europy
  • Srebrny medal- Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
  • Brązowy medal- Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

Myślę, że produkty firmy IKA Sport w znacznym stopniu przyczyniły się do sukcesów Naszych Zawodników i jesteśmy bardzo zadowoleni, że mieliśmy możliwość testowania produktów IKA Sport.

Klub Sportowy „Baza Mrągowo”

Opinia Pana Roberta Włodarczyka

Witam serdecznie

Nasłuchałem się wiele opinii zawodników i trenerów że smarowanie, pastowanie szlifowanie papierem wodnym kajaka nic daje. Jednakże obserwując zawodników najwyższego formatu zwłaszcza ich profesjonalne podejście do najdrobniejszych detali łącznie z polerowaniem dna łodzi, stwierdziłem że warto spróbować. . Przetestowałem wiele smarów, past wosków i różnych specyfików w celu podwyższenia prędkości łodzi. Jednak najbardziej przypadł do gustu mi oraz zawodnikom smar firmy IKA. Chłopcy kilkukrotnie sprawdzali skuteczność na treningach i jednoznacznie stwierdzili, że kajak szybciej płynie. W efekcie końcowym podczas Mistrzostw Europy w Plovdiv w konkurencji k-2 200m zdobyli brązowy medal.

Robert Włodarczyk