Poznaj nas

Firma IKA® istnieje na rynku od 1994 roku. Założycielem i głównym twórcą smarów jest były zawodnik reprezentacji Polski. Wieloletnie doświadczenie w jeździe na nartach i serwisowanie sprzętu pozwoliło na opracowanie smarów dopasowanych zarówno do potrzeb amatorów jak i doświadczonych sportowców.

Co o nas piszą?

(…) Przetestowałem wiele smarów, past wosków i różnych specyfików w celu podwyższenia prędkości łodzi. Jednak najbardziej przypadł do gustu mi oraz zawodnikom smar firmy IKA (…) W efekcie końcowym podczas Mistrzostw Europy w Plovdiv w konkurencji k-2 200m zdobyli brązowy medal.

Robert Włodarczyk

(…) produkty firmy IKA Sport w znacznym stopniu przyczyniły się do sukcesów Naszych Zawodników i jesteśmy bardzo zadowoleni, że mieliśmy możliwość testowania produktów IKA Sport.

Tomasz Stefański

Klub Sportowy „Baza Mrągowo”

W startach Kadry Narodowej kanadyjkarek w sezonie 2016 wykorzystywaliśmy do przygotowania łodzi smary firmy IKA. Nasza czołowa zawodniczka Dorota Borowska w tym sezonie zdobyła złoty medal na III Pucharze Świata w Montemor, brązowy medal Mistrzostw Europy, 5 miejsce na Mistrzostwach Świata w Mińsku i zawsze łódka przygotowana była przy wykorzystaniu smarów firmy IKA. Osobiście przygotowuję łodzie do startu swoich zawodniczek i bardzo wysoko oceniam smary IKA które zdecydowanie poprawiają ślizg łodzi po wodzie

Mariusz Szałkowski

Trener Kadry Narodowej Kanadyjek

W naszej opinii oferowane przez Was smary były pomocne w osiąganiu wyników sportowych w sezonie 2016, zapewniały szybkie odprowadzanie wody z powierzchni łodzi wioślarskiej. Dzięki smarom do łodzi nie przyczepiają się osady oraz lepiej można sobie radzić pływając w słonej wodzie i smarując całą powierzchnię łodzi w celu ochrony przed słoną wodą.

Michał Kozłowski

Trener PZTW

kontakt

Adres

Ul. Brzozowskiego 12, 34-500, Zakopane

Telefon

+(48) 501 260 061

Email

biuro@ikasport.eu